نمایندگی قایق بادی

نمایندگی قایق بادی اینتکس و مرکز اصلی فروش محصولات بادی اینتکس در تهران و ایران فروش انواع محصولات بادی اورجینال و اصلی اینتکس و اصلی بست وی را را در ایران دارد و از طریق فروشگاه اینترنتی اینتکس محصولات بادی را به فروش میرساند . این نمایندگی قایق بادی با قیمت شرکتی محصولات را به فروش میرساند و تمامی خدمات پس از فروش و تعمیرات قایق های بادی را با چسب اصلی اینتکس و دستگاه های مجهز پرس و پنچر گیری مینماید .
نمایندگی قایق بادی اینتکس و انواع قایق بادی بست وی که در مدل های قایق بادی مارینر ۳ سه نفره و ۴ چهار نفره ، قایق بادی اکسکروشن ۳ سه نفره و ۴ چهار و ۵ پنج نفره ، قایق بادی سیهاوک ۱یک نفره و ۲ دو نفره و ۳ سه نفره و ۴ چهار نفره ، چلنجر ۱ یک نفره و ۲ دو نفره و ۳ سه نفره ، کایاک ۱ نفره و ۲ نفره ، جیمینی ۲ نفره و ۳ نفره و ۴ نفره و ۵ نفره و ۶ نفره ، نوا ۳ نفره ، پدل ، اکسپلورر ۱ نفره و ۲ نفره و ۳ نفره را مخصوص رودخانه های کم عمق و پر عمق و دریا و سد ، تالاب های گود و کم عمق ، را در این نمایندگی قایق بادی به فروش میرساند . از حجم و وزن بسیار سبکی برخوردار هستند و به راحتی جا به جا میشود .
تمامی قایق های بادی که در نمایندگی قایق بادی به فروش میرسد دارای ۲ عدد پاروی آلومینیومی ضخیم و یا پاروی پلاستیکی ، پمپ باد دستی بزرگ ، طناب نجات ، ساک حمل و نقل برزنتی و پارچه ای ، چسب قطره ای و لیبل تعمیرات قایق بادی ، جای دو عدد پارو محکم ، کیف لوازم ، صندلی بادی ، جای قلاب ماهیگیری ، خریداران محترم در صورت نیاز میتوانید پمپ برقی اینتکس و یا پمپ برقی و فندکی اینتکس را از نمایندگی قایق بادی برای پر و خالی کردن قایق استفاده کنند .
نمایندگی قایق بادی اصلی شرکت اینتکس و اصلی شرکت بست وی با برند های بست وی و اینتکس در مدل های مختلف با کف باد شو و کف فایبر گلاس و در برخی از قایق های جیمینی با کف آلومینیومی در اندازه های مختلف محصولات را در نمایندگی قایق بادی عرضه مینماید . فروش قایق های بادی حرفه ای مخصوص ماهیگیری با قلاب و تور ، تفریحات خانوادگی و گردشگری ، ورزش های آبی ، شکار آبزیان و پرندگان در آب ، پژوهش های دانشجویی و علمی در آب ، قایق رانی و غریق نجات ، کمک رسانی ویژه آتشنشانی ها ، در نمایندگی قایق بادی سایت اینتکس ۱ . قایق های بادی برند اینتکس و مارک بست وی با جنس بدنه pvc و یا بدنه برزنتی که با الیاف ابریشمی به صورت تار و پود طراحی شده اند تولید میشود که در برابر فشار وزن افراد و اشیاء و ضربه خوردن به اطراف و صخره های داخل آب به سادگی سوراخ و یا پاره نشوند .
شرکت آمریکایی اینتکس و بست وی انواع قایق های بادی حرفه ای را با قابلیت نصب موتور برقی و موتور بنزینی تولید میکند و از طریق نمایندگی قایق بادی اینتکس در ایران و تهران به فروش میرساند و تمامی قایق های بادی را به گونه ای ساخته اند که قسمت های باد شونده بدنه قایق از چند قسمت به صورت جداگانه باد شوند تا در زمان مشکل و یا سوراخ شدن قسمتی از بدنه دیگر قسمت های قایق بر روی آب باقی بماند و خطری افراد داخل قایق را تهدید نکند . جهت قیمت خرید و فروش انواع قایق بادی با همکاران ما در نمایندگی قایق بادی در ایران و سایت اصلی اینتکس در ایران و تهران تماس بگیرید و مشاوره نمایید .

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

X