نمایندگی قایق بادی

نمایندگی قایق بادی اینتکس و مرکز اصلی فروش محصولات بادی اینتکس در تهران و ایران فروش انواع محصولات بادی اورجینال و اصلی اینتکس و اصلی بست وی را را در ایران دارد و از طریق فروشگاه اینترنتی اینتکس محصولات بادی را به فروش میرساند . این نمایندگی قایق بادی با قیمت شرکتی محصولات را به فروش میرساند و تمامی خدمات پس از فروش و تعمیرات قایق های بادی را با چسب اصلی اینتکس و دستگاه های مجهز پرس و پنچر گیری مینماید .
نمایندگی قایق بادی اینتکس و انواع قایق بادی بست وی که در مدل های قایق بادی مارینر ۳ سه نفره و ۴ چهار نفره ، قایق بادی اکسکروشن ۳ سه نفره و ۴ چهار و ۵ پنج نفره ، قایق بادی سیهاوک ۱یک نفره و ۲ دو نفره و ۳ سه نفره و ۴ چهار نفره ، چلنجر ۱ یک نفره و ۲ دو نفره و ۳ سه نفره ، کایاک ۱ نفره و ۲ نفره ، جیمینی ۲ نفره و ۳ نفره و ۴ نفره و ۵ نفره و ۶ نفره ، نوا ۳ نفره ، پدل ، اکسپلورر ۱ نفره و ۲ نفره و ۳ نفره را مخصوص رودخانه های کم عمق و پر عمق و دریا و سد ، تالاب های گود و کم عمق ، را در این نمایندگی قایق بادی به فروش میرساند . از حجم و وزن بسیار سبکی برخوردار هستند و به راحتی جا به جا میشود .
تمامی قایق های بادی که در نمایندگی قایق بادی به فروش میرسد دارای ۲ عدد پاروی آلومینیومی ضخیم و یا پاروی پلاستیکی ، پمپ باد دستی بزرگ ، طناب نجات ، ساک حمل و نقل برزنتی و پارچه ای ، چسب قطره ای و لیبل تعمیرات قایق بادی ، جای دو عدد پارو محکم ، کیف لوازم ، صندلی بادی ، جای قلاب ماهیگیری ، خریداران محترم در صورت نیاز میتوانید پمپ برقی اینتکس و یا پمپ برقی و فندکی اینتکس را از نمایندگی قایق بادی برای پر و خالی کردن قایق استفاده کنند .
نمایندگی قایق بادی اصلی شرکت اینتکس و اصلی شرکت بست وی با برند های بست وی و اینتکس در مدل های مختلف با کف باد شو و کف فایبر گلاس و در برخی از قایق های جیمینی با کف آلومینیومی در اندازه های مختلف محصولات را در نمایندگی قایق بادی عرضه مینماید . فروش قایق های بادی حرفه ای مخصوص ماهیگیری با قلاب و تور ، تفریحات خانوادگی و گردشگری ، ورزش های آبی ، شکار آبزیان و پرندگان در آب ، پژوهش های دانشجویی و علمی در آب ، قایق رانی و غریق نجات ، کمک رسانی ویژه آتشنشانی ها ، در نمایندگی قایق بادی سایت اینتکس ۱ . قایق های بادی برند اینتکس و مارک بست وی با جنس بدنه pvc و یا بدنه برزنتی که با الیاف ابریشمی به صورت تار و پود طراحی شده اند تولید میشود که در برابر فشار وزن افراد و اشیاء و ضربه خوردن به اطراف و صخره های داخل آب به سادگی سوراخ و یا پاره نشوند .
شرکت آمریکایی اینتکس و بست وی انواع قایق های بادی حرفه ای را با قابلیت نصب موتور برقی و موتور بنزینی تولید میکند و از طریق نمایندگی قایق بادی اینتکس در ایران و تهران به فروش میرساند و تمامی قایق های بادی را به گونه ای ساخته اند که قسمت های باد شونده بدنه قایق از چند قسمت به صورت جداگانه باد شوند تا در زمان مشکل و یا سوراخ شدن قسمتی از بدنه دیگر قسمت های قایق بر روی آب باقی بماند و خطری افراد داخل قایق را تهدید نکند . جهت قیمت خرید و فروش انواع قایق بادی با همکاران ما در نمایندگی قایق بادی در ایران و سایت اصلی اینتکس در ایران و تهران تماس بگیرید و مشاوره نمایید .

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

بالا

X