نمایندگی اینتکس

نمایندگی اینتکس و نمایندگی اصلی خرید و فروش محصولات بادی اینتکس با کیفیت عالی و جنس اصلی و اورجینال است که با قیمت شرکتی به صورت عمده و تک فروشی در سراسر شهر های ایران عرضه میگردد . نمایندگی اینتکس در ایران و تهران انواع محصولات تفریحی و ورزشی و کالای خواب و محصولات سفری را با قیمت ارزان به فروش میرساند . نمایندگی اینتکس در ایران و تهران محصولاتی دیگر را که در زندگی روز مره افراد و کودکان جهت تفریحات و یا ورزش های روزانه و مسافرت های طولانی و چند روزه بسیار کار آمد هستند را مانند : انواع چادر مسافرتی اتوماتیک و عصایی و فنری ایرانی و خارجی ، قلغه های بادی و قصر های بادی ، جامپینگ بادی پرش و ترامپولین فنری ، جکوزی بادی و سونای بادی گرم ، انواع پمپ باد اینتکس ، پمپ باد برقی و دستی ، پمپ باد برقی و فندکی را توزیع مینماید .
انواع پمپ باد شارژی ، موتور برقی قایق بادی ، موتور بنزینی قایق بادی ، کیت نصب موتور قایق بادی ، تشک بادی صندلی عقب ماشین ، تشک بادی صندلی عقب انواع خودرو خارجی و ایرانی ، چادر بادی کودک ، را به صورت فروش آینترنتی و حضوری در نمایندگی اینتکس در ایران و تهران به فروش میرساند . نمایندگی اینتکس در ایران و تهران انواع تخت بادی یک نفره و دو نفره طبی ، تشک بادی یک نفره و دو نفره طبی ، تشک های بادی مسافرتی با ارتفاع زیاد و ارتفاع کم ، کاناپه بادی تخت خواب شو یک نفره و دو نفره ، استخر بادی با عمق بالا ، استخر های بادی کودکان ، انواع استخر آماده پرتابل ، انواع استخر پیش ساخته با عمق زیاد ، استخر پیش ساخته مخصوص پرورش ماهی و ذخیره آب کشاورزی ، با کمترین قیمت بازار به فروش میرسد .

فروشگاه اینتکس محصولاتی دیگر را به صورت اینترنتی عرضه مینماید که شامل مبل بادی یک نفره و دو نفره طبی ، مبل شنی راحتی و مبل هپی چیر یک نفره و دو نفره ، مبلمان شنی چرم و پارچه ای ، قایق های بادی حرفه ای ، قایق بادی خانوادگی و تفریحی ، قایق بادی با کف فایبر گلاس و کف آلومینیومی ، قایق بادی موتوری اینتکس ، را با کمترین قیمت بازار در نمایندگی اینتکس در ایران و تهران به فروش میرساند . نمایندگی اینتکس در ایران و تهران انواع وان بادی حمام بزرگسال و کودک ، پمپ تصفیه آب فیلتری و شنی استخر ، لوازم استخر پیش ساخته ، قرص کلر استخر جهت ضد عفونی کردن آب استخر ، شناور قرص کلر ، جاروی اتوماتیک و دستی استخر پیش ساخته ، نردبان اصلی استخر اینتکس ،فوم تاتامی نرم جهت زیر انداز استخر پیش ساخته ، درپوش استخر پیش ساخته اینتکس ، است .

پودر کلر آنزیم دار جهت ضد عفونی کردن آب استخر ، قطعات و لوازم یدکی استخر پیش ساخته ، جلیقه نجات بزرگسال و کودک ، کاناپه بادی ، صندلی تاشو و میز تاشو مسافرتی ، کیسه خواب و کوله پشتی آمریکایی و ایرانی را در نمایندگی اینتکس در ایران و تهران با قیمت مناسب عرضه مینماید . جهت بازدید و خرید محصولات بادی اینتکس در نمایندگی اینتکس در ایران و تهران و اطلاعات بیشتر درباره انواع لوازم بادی تفریحی و کالای خواب با همکاران ما در نمایندگی اینتکس در ایران و سایت اینتکس با شماره های درج شده در سایت و فروشگاه مرکزی اینتکس در ایران و تهران و نمایندگی اینتکس تماس بگیرید .

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

X