نمایندگی استخر پیش ساخته
فروشگاه اینتکس وان – استخر پیش ساخته - نمایندگی استخر پیش ساخته - بنر

نمایندگی استخر پیش ساخته اینتکس و انواع  استخر های پیش ساخته اصلی و اورجینال اینتکس در ابعاد های بزرگ با عمق زیاد و ارتفاع کم با شکل مستطیل ، بیضی ، مربع ، دایره طراحی میشوند .

استخر پیش ساخته ۴٫۵ متری ، ۵٫۵ متری ، ۷ متری ، ۱۰ متری اینتکس ویژه شنای بزرگسالان و کودکان ، آب درمانی بیماران استخوانی ، آب درمانی افراد مسن و سالمند ، استخر پیش ساخته پرورش ماهی های کپور و قزل آلا ، تفریحات آبی خانوادگی ، استخر ذخیره آب گلخانه های بزرگ ، استخر شنا و ورزش های آبی ، استخر پیش ساخته ذخیره آب کشاورزی قابل استفاده است .

نمایندگی استخر پیش ساخته

نمایندگی استخر پیش ساخته اینتکس انواع استخر های پیش ساخته رو کار را با نام های استخر پیش ساخته برزنتی پایه دار ، استخر آماده قابل حمل و نقل ، استخر آماده پرتابل برزنتی ، استخر پیش ساخته خانوادگی ، استخر پیش ساخته قابل حمل ، استخر آماده توکار ، استخر پیش ساخته روی زمین ، استخر آماده ایزی ست دایره ، استخر اوال فریم ، استخر آماده طرح چوب ، استخر پیش ساخته پرتابل فایبر گلاس ، استخر پیش ساخته روکار فلزی ، با مارک اینتکس و برند بست وی در نمایندگی استخر پیش ساخته به فروش میرسند .

 

اینتکس وان - نمایندگی استخر پیش ساخته - استخر پیش ساخته خانگی

 

استخر های پیش ساخته با بدنه برزنتی ضخیم و الیاف ابریشمی به صورت تارو پود پرس شده اند و با رویه pvc طرح دار تولید شده اند . نمایندگی استخر پیش ساخته اینتکس و  فروشگاه مرکزی استخر های آماده اینتکس در ایران و شعبه فروش محصولات بادی و پیش ساخته در تهران و کرج با قیمت های شرکتی ارزان و خدمات پس از فروش نمایندگی مجاز محصولات اینتکس در ایران و نمایندگی استخر پیش ساخته است .

 

سفارشی سازی استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته می تواند زیبایی منزل شما را تضمین کند؛ اما باید به این مهم توجه داشته باشید که استخر پیش ساخته شده هزینه زیادی را به شما تحمیل می کند اما پس از نصب و نور پردازی بدون تردید از انتخاب خود حیرت زده خواهید شد.

شما برای اینکه از هزینه های اضافه در زمان سفارش استخر پیش ساخته در امان باشید باید تحقیقات درست و اصولی را برای برآورد هزینه و هزینه های سربار داشته باشید تا به نتیجه ایده آل خود با مقرون به صرفه ترین هزینه ها دست پیدا کنید.بنابراین نیاز هست تا از طریق یک نمایندگی استخر پیش ساخته وارد به امر ساخت انواع استخرهای پیش ساخته مشورت و راهنمایی بگیرید.

در کنار زیبایی و در نظر گرفتن هزینه این نوید را به شما می دهیم که با نصب استخر پیش ساخته شما می توانید اوقات مفرح و خوشی را در کنار اعضای خانواده خود داشته باشید.

 

اینتکس وان - نمایندگی استخر پیش ساخته - سفارش استخر پیش ساخته

 

استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته نوعی استخر آماده برای بهره برداری های تجاری ، بیزینسی و حتی تفریحی می باشد که توسط نمایندگی استخر پیش ساخته تولید و عرضه می شود. همانطور که از نامش پیداست در بعضی شرایط نیاز است که استخر از قبل در محیط کارخانه یا کارگاه ساخته شود و بعد یه محل مورد نظر انتقال داده شود.

نصب و راه اندازی قطعات این نوع استخر ها زیر نظر مشاوران و متخصصان این حوزه انجام می شود و تحویل در اسرع وقت صورت می پذیرد . اگر نیاز به مطالعه و دیدن نمونه کاهرای زیبایی از این نوع استخر ها دارید توصیه می شود به قسمت مقالات اینتکس وان که به بیان جزعیات و مزایا و کاربردهای این نوع محصولات پرداخته است، مراجعه کنید. و یا با مشاوران و کارشناسان بخش فروش اینتکس وان تماس داشته باشید.

 

لوازم جانبی استخر پیش ساخته

وب سایت اینتکس وان ، لوازم جانبی و یدکی استخر مانند : نصب  انواع استخر پیش ساخته ، خرید و فروش پمپ تصفیه آب شنی استخر ، پمپ تصفیه فیلتری استخر ، نردبان اصلی اینتکس مخصوص ورود به استخر ، قرص کلر آنزیم دار ضد عفونی آب ، درپوش ویژه استخر ، زیر انداز مخصوص استخر پیش ساخته و فوم تاتامی ۱۰ میل و ۲۰ میل ، تور والیبال اصلی و اورجینال ، اسکیمر لب استخر ، جاروی دستی با قابلیت تنظیم دسته ، چسب اصلی اینتکس مخصوص تعمیرات استخر پیش ساخته ، جاروی اتوماتیک کف استخر ، پایه های آهنی گالوانیزه استخر به شکل یو ، رابط های شلنگ و بسیاری دیگر از این قبیل محصولات آماده را در نمایندگی استخر پیش ساخته و مرکز اصلی فروش استخر های آماده پرتابل و محصولات آماده اینتکس را به فروش میرساند .

 

فروشگاه اینتکس وان – نمایندگیاستخر پیش ساخته - نمایندگی استخر پیش ساخته - ساخت استخر پیش ساخته

 

فایبر گلاس و استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته عموماً از متریال های متفاوتی در فرایند ساخت بهره می گیرد. استخر بتنی، استخر فایبر گلاس و استخر وینیل سه نمونه بارز این سازه به شمار می آیند.

عموماً بیشتر متخصصین  و نمایندگی استخر پیش ساخته ، این امر به شما در زمان ساخت استخر نمونه فایبر گلاس آن را پیشنهاد می دهند مگر اینکه شما نیاز به فضای شیشه ای یا نوع طراحی متفاوتی داشته باشید که نمونه های دیگری را به شما توصیه می کنند.

استخر های وینیل مقرون به صرفه ترین قیمت ها را برای ساخت یک سازه پیش ساخته شده از آن شما می کند اگر می خواهید برای اوقات فراغت خود یک استخر ایده آل با هزینه مناسب داشته باشید به شما استخر وینیل را توصیه می کنیم.

 

 قیمت نهایی قابل عرضه توسط نمایندگی استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته اگر انتخاب شما است بدون تردید به هزینه های ساخت و نصب آن نیز فکر کرده ایت. قیمت اولیه و هزینه عمرمفید سازه ساخته شده از دو پارامتر اساسی و اصلی است که در پرسه ساخت باید به آن توجه شود.

هزینه های تمام شده بر اساس نوع متریال به کار گرفته شده برای ساخت استخر پیش ساخته شده چگونه است؟ هزینه تمام شده استخر فایبر گلاس در پرسه ساخت به هزینه های جانبی آن همانند ساخت پاسیو، محوطه سازی، نور پردازی، کارهای برقی و حصار کشی اطراف استخر مرتبط می شود. استخر بتنی یکی از گران ترین استخر های پیش ساخته شده به شمار می آید.

در نهایت می توانیم به ارزان ترین سازه پیش ساخته شده که همان وینیل است اشاره ای داشته باشیم که بسیار قیمت منصافانه در پرسه ساخت به شما تحمیل می شود؛ اما این را به یاد داشته باشید که در پرسه ساخت استخر پیش ساخته شده هزینه های مخفی نیز به شما متحمل می شود، که نمایندگی استخر پیش ساخته خوشنام و مجرب راهنمایی و مشاوره اصولی و با برآورد همه هزینه های احتمالی بهترین انتخاب را در سفارش و خرید این محصولات برایتان مهیا می کند.

 

فرایند ساخت استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته هر کدام با متریال متفاوتی توسط نمایندگی استخر پیش ساخته انتکس وان ، طراحی و ساخته می شوند. از همین رو پرسه ساخت آن ها بر اساس مواد اولیه استفاده شده با یکدیگر متفاوت هستند. استخر فایبر گلاس یکی از سریع ترین فرایند های نصب را به خود اختصاص داده است و زمانی در حدود ۳ الی ۶ هفته را به خود اختصاص داده است.

بتن برای ساخت و نصب نیاز به مدت زمان بیشتری دارد برای ساخت استخر بتنی به زمانی در حدود ۲۸ روز در شرایطی که آب و هوا مناسب باشد نیاز است اما برای نصب آن شاید چیزی درحدود ۶ ماه زمان نیاز باشد.

 

اینتکس وان - نمایندگی استخر پیش ساخته - ساخت استخر پیش ساخته

 

حد وسط مدت زمان نصب نیز اختصاص پیدا می کند به سازه های وینل که زمانی در حدود ۴ الی ۸ هفته را برای این مهم می توان به آن اختصاص داد؛ اما در فرایند نصب موارد دیگری نیز همانند مجوز نصب و گرفتن جواز مربوطه آماده سازی زمین، نصب و راه اندازه استخر پیش ساخته شده، اندازه، شکل و طرح، محوطه سازی، پاسیو، کاشت گیاه وچمن، در نظر گرفتن یک پیمانکار ماهر تاثیر گذار است. امید است اطلاعات ارائه شده به جهت ساخت یک استخر پیش ساخته شده شما را یاری رسانده باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش محصولات استخر پیش ساخته و یا آگاهی از انواع محصولات این نوع استخر و همچنین نحوه سفارش و پروسه آماده سازی و تحویل می توانید با کارشناسان و مشاوران بخش فروش و همکاران ما از طریق راههای ارتباطی و یا با شماره تلفن مندرج در قسمت فوتر سایت تماس حاص فرمائید.

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

بالا

X