فروش تشک بادی اینتکس
0

تشک بادی اینتکس و انواع تشک بادی طبی یک نفره و دو نفره با ارتفاع زیاد و کم با مدل الیافدار و pvc مناسب برای استفاده در مسافرت و استفاده دائم در مکان های مختلف تولید میشود و با کمترین ترین قیمت در نمایندگی اصلی تشک بادی در ایران ، تهران  به فروش میرسد . انواع تشک بادی صندلی عقب ماشین با رویه مخمل و رویه برزنتی با پمپ فندکی دو کاره که در زمان ۳ دقیقه تشک را پر و خالی میکند ، تشک های بادی با پمپ باد اینتکس ، تشک بادی با پمپ و بالش ، سه محصول پر فروش تشک های بادی هستند که برای تمامی سنین قابلیت استفاده را دارد .

فروش تشک بادی اینتکس

فروش تشک بادی اینتکس یکی از پر فروش ترین محصولات بادی شرکت اینتکس است که بسیار کاربردی و راحت است . از مزایای تشک بادی میتوان به استفاده در چادر های مسافرتی و کمپینگ هستند از حجم کم و وزن بسیار سبکی برخوردار هستند و به راحتی حمل و نقل میشود . از مدل های دیگر تشک های بادی نمایندگی اینتکس میتوان به تشک بادی دو نفره ، تشک بادی یک نفره ، تشک بادی دایره مخمل ، تشک یک نفره تمام مخمل ، تشک پشتی دار دو نفره ، تشک پتو دار اینتکس ، تشک بادی عرض ۱۸۳ سانتیمتر دو نفره ، تشک عرض ۱۵۲ سانتیمتری ، تشک عرض ۱۳۷ سانتیمتری ، تشک عرض ۹۹ سانتیمتری ، تشک عرض ۷۶ سانتیمتری که با رویه مخمل یا جیر ضد تعریق تولید شده و در این فروشگاه مرکزی اینتکس عرضه میشود .
فروش تشک بادی اینتکس و انواع محصولات بادی اصلی اینتکس با کیفیت شرکتی و قیمت های ارزان فقط در نمایندگی فروش تشک های بادی طبی یک نفره و دو نفره پمپ دار با قابلیت سریع پر و خالی شدن سایت اینتکس وان امکان پذیر است . جهت خرید و فروش تشک های بادی اصلی اینتکس با همکاران مجرب ما در این مجموعه تماس بگیرید .

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا

X