فروش تشک بادی اینتکس
0

تشک بادی اینتکس و انواع تشک بادی طبی یک نفره و دو نفره با ارتفاع زیاد و کم با مدل الیافدار و pvc مناسب برای استفاده در مسافرت و استفاده دائم در مکان های مختلف تولید میشود و با کمترین ترین قیمت در نمایندگی اصلی تشک بادی در ایران ، تهران  به فروش میرسد . انواع تشک بادی صندلی عقب ماشین با رویه مخمل و رویه برزنتی با پمپ فندکی دو کاره که در زمان ۳ دقیقه تشک را پر و خالی میکند ، تشک های بادی با پمپ باد اینتکس ، تشک بادی با پمپ و بالش ، سه محصول پر فروش تشک های بادی هستند که برای تمامی سنین قابلیت استفاده را دارد .

فروش تشک بادی اینتکس

فروش تشک بادی اینتکس یکی از پر فروش ترین محصولات بادی شرکت اینتکس است که بسیار کاربردی و راحت است . از مزایای تشک بادی میتوان به استفاده در چادر های مسافرتی و کمپینگ هستند از حجم کم و وزن بسیار سبکی برخوردار هستند و به راحتی حمل و نقل میشود . از مدل های دیگر تشک های بادی نمایندگی اینتکس میتوان به تشک بادی دو نفره ، تشک بادی یک نفره ، تشک بادی دایره مخمل ، تشک یک نفره تمام مخمل ، تشک پشتی دار دو نفره ، تشک پتو دار اینتکس ، تشک بادی عرض ۱۸۳ سانتیمتر دو نفره ، تشک عرض ۱۵۲ سانتیمتری ، تشک عرض ۱۳۷ سانتیمتری ، تشک عرض ۹۹ سانتیمتری ، تشک عرض ۷۶ سانتیمتری که با رویه مخمل یا جیر ضد تعریق تولید شده و در این فروشگاه مرکزی اینتکس عرضه میشود .
فروش تشک بادی اینتکس و انواع محصولات بادی اصلی اینتکس با کیفیت شرکتی و قیمت های ارزان فقط در نمایندگی فروش تشک های بادی طبی یک نفره و دو نفره پمپ دار با قابلیت سریع پر و خالی شدن سایت اینتکس وان امکان پذیر است . جهت خرید و فروش تشک های بادی اصلی اینتکس با همکاران مجرب ما در این مجموعه تماس بگیرید .

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

بالا

X