تشک بادی ، آسایش و راحتی در همه جا ( اینتکس وان )
فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - بنرتشک بادی با رویه مواج زیبایی، لطافت و نرمی خود خوابی راحت و لذت بخش را به همراه می آورد.با تشک بادی روی آب، لذت خوابیدن و نشستن بر آب های استخر را تجربه کنید و از زندگی لذت ببرید.در قرن بیست و یکم، عصر ترقی و تکنولوژی، این بار شاهد نوآوری جدیدی در سیستم خواب و تفریحات هستیم.

شما می توانید از تشک بادی برای مسافرت ها و گردش های خود بهره بگیرید و یک خواب خوش را پس از یک خستگی روزانه تجربه کنید. تشک های بادی در نمونه های متنوع و در سایز بندی های متفاوت در بازار عرضه می شوند.

آیا هرگز تصور می کردید که روزی قدرت این را داشته باشید که  بتوانید برروی هوا بخوابید؟
امروزه تشک های بادی تحقق چنین آرزوی محالی را امکان پذیر کرده اند.
در این بین محصولات تشک بادی  اینتکس به عنوان برندی نمونه برای این موارد را می توان نام برد، که سایت فروشگاه آنلاین اینتکس وان، سعی نموده  نیاز روز مشتریان عزیز را در این حوزه تامین نماید.

اگر تا کنون پیرامون این محصول کارآمد و مدرن اطلاعات چندانی نداشته اید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید تا مطالبی را در این راستا با شما به اشتراک بگذاریم.

 

آشنایی با تشک بادی

تشک بادی یکی از محصولات محبوب در سراسر دنیاست که مردم از آن استفاده می کنند و نیاز های روزمره شان را برطرف می سازند؛ در ادامه با ویژگی ها و مزایای استفاده از تشک بادی بیشتر آشنا شوید.

برخی از نقاط دنیا از این محصول به عنوان تشک هوا نیز نام برده می شود؛ تشک بادی انتخابی عالی و بی نظیر برای سفرهای دور و نزدیک و یا بستری راحت برای مهمانان در خانه است.

همانطور که از نام این محصول پیداست؛ تشک بادی به وسیله باد پر می شود؛برای پرکردن آن روش های متفاوتی وجود دارد، با دمیدن در یک دریچه، یا استفاده از پمپ های الکتریکی می توان آن را پر از باد کرد.

 

تشک بادی چه کاربردهایی دارد؟

اصولا از تشک بادی برای استفاده در کمپینگ، استفاده موقت در خانه برای مهمانان و استفاده دائم و تمام وقت در اتاق خواب کاربرد دارد.

برخی از تشک های هوا به طور خاص برای انجام دو یا سه کارکرد (به عنوان مثال کمپینگ و استفاده از میهمان) طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر مخصوصاً برای یک منظور طراحی شده اند.

تشک بادی، سبک، کم اندازه و با ضخامت عالی انتخابی مناسب برای استفاده در سفر های کوتاه مدت است؛ شما می توانید تشک بادی تان را به راحتی توسط کوله پشتی جابه جا نمایید و به هیچ وجه، وزن آن روی دوش شما سنگینی نخواهد کرد.

تشک های بادی بزرگتر و دقیق تر که در خارج از کشور امروزه به عنوان “تخت های هوایی” شناخته می شوند در سالهای اخیر وارد بازار شده اند که برای استفاده میهمانان یا به عنوان تخت ثابت در اتاق خواب در نظر گرفته شده است.

تشک بادی همچنین می تواند کیفیت زندگی را بهبود بخشد  و به طور بالقوه مقدار زیادی آرامش را به شما زمان خواب هدیه دهد .

افرادی که از کمردرد رنج می برند می توانند برای ساعتی روی این تخت ها از درد آزار دهنده کمرشان آسود باشند و با خیال راحت استراحت کنند.

تشک بادی محصولی بسیار کاربردی می باشد که طی زمان های طولانی نیاز های کاربران را به طور گسترده ای بر طرف کرده است.

تشک بادی و مزایای استفاده از آن

این تشک خاص بجای فوم، پشم و یا پنبه با باد پر شده و در ارتفاعی بالاتر از زمین قرار دارد. از نظر نمای ظاهری به مانند تشک های معمولی و سنتی به شکل هندسی مکعب مستطیل می باشد. این تشک ها بسیار نرم و دارای لطافت بسیاری هستند.
امروزه تغییرات مثبتی در چگونگی کیفیت این نوع تشک به وجود آمده است. با این تغییرات می توان به خوابی دلچسب، شیرین و راحت بر روی این تشک دل بست.

این نوع محصولات، از لحاظ ارتفاع با تخت بادی تفاوت داشته و دارای ارتفاع کمتری است.
به علت قرار گرفتن سر و گردن در وضعیت مناسب تر، بعضی از انواع تشک بادی دارای بالش سرخود می باشند.بطور معمول ناحیه بالای تخت مجهز به یک دریچه خروجی است. این دریچه محل اتصال این محصول به پمپ باد می باشد.

در بعضی از موارد بجای پمپ باد برقی از پمپ باد دستی یا پمپ باد پدالی در تشک استفاده می شود. از طریق میزان پر کردن هوا در داخل دریچه ورودی می توان میزان سفتی و یا نرمی تشک را تنظیم  نمود.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - مزایای تشک بادی

 

۱۰ ویژگی مهم تشک بادی

  بیشتر حجم یا ظرفیت تشک بادی از باد پر شده است، بنابراین:

 1. از نظر وزنی بسیار سبک است.
 2. با توجه به سبکی وزن، قابلیت جابجایی و انتقال تشک بادی به سهولت انجام می شود.
 3. این محصول در ساک یا کوله های مخصوص بسته بندی شده و حجم کمی را اشغال می کنند.
 4. با عنایت به ظرفیت محدود آن می توان به عنوان وسیله ای مؤثر در سفر آن را بکار برد.
 5. از محصول بادی فوق الذکر می توان در منزل، کوه نوردی، جنگل ها، کنار دریا و دریاچه و حتی در بعضی از انواع آن در استخر نیز استفاده نمود.
 6. بعضی از انواع آن قابل استفاده در بهبود نرخ سلامتی افراد است.
 7. قابلیت تحمل وزن افراد مختلف را با توجه به تناسب بعد و ساختار داراست.
 8. با توجه به تقسیم و تحمل وزن افراد بطور یکسان در تشک، نیاز به وجود هیچگونه تشک اضافه ای ندارد.
 9. در وقت، بسیار صرفه جویی به عمل آورده و سریعاً می توان آن را از باد پر و خالی نمود.
 10. ضد تعریق بوده و با توجه به جنس دارای دوام و استحکام بالایی است.

 

تشک بادی و سفری خوش و خاطره ساز

اکثر مردم برای استراحت در محل های مختلف دچار مشکلات انبوهی برای رفع نیاز های رفاهی خود هستند که در این میان برای خوابیدن شبانه می بایست ابزار های سنگینی را همراه خود داشته باشند که هرکدام از آنها فضای بسیاری را اشغال می کند.

برای مثال برای اشغال کمترین فضا در صندوق اتومبیل از پتو استفاده می کنند، پتو به هیچ عنوان راحتی یک تشک را نخواهد داشت و تنها فضای کمتری را اشغال می کند؛ اما یک تشک بادی با داشتن فضایی در حد پتوی مسافرتی می تواند راحتی در حد یک تخت کامل چوبی یا فلزی را به همراه داشته باشد.

از هر نظر که بخواهیم بررسی کنیم؛ استفاده از تشک بادی بهترین گزینه برای داشتن خوابی آسوده و راحت در یک مسافرت طولانی است.

این مدل تشک افزون بر اینکه حجم و ابعاد کمی دارد و وزنش در مقایسه با سایر تشک ها هیچ است؛ لذت استراحت روزانه ای را به شما هدیه می کند که هیچ جای دنیا به غیر از روی تشک بادی آن را تجربه نخواهید کرد.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - سفر مهیج

 

فرض کنید امروز تصمیم می گیرید همراه خانواده تان برای استراحت، آخر هفته را به منطقه ای خوش آب و هوا سفر کنید؛ پس از رسیدن به مقصد دو گزینه برای انتخاب دارید، استراحت در طبیعت یا اجاره هتل.

اگر انتخاب کنید که در طبیعت کمپ بزنید و به جای رفتن داخل هتل از هوای آزاد لذت ببرید قطعا وجود یک تخت نرم وگرم یا همان تشک بادی مهم ترین وسیله ای است که باید همراه خود داشته باشید تا لذت سفر کوتاه تان همراه خوانواده چند برابر شود.

اگر تصمیم بگیرید که یک شب را در هتل یا خانه ای اجاره ای بگذرانید؛ قطعا وجود یک رخت خواب راحت برای شما ضروری است، چون ممکن است با دیدن تخت و وسایل خواب در خانه اجاره ای، از راهی که آمده اید پشمیان شوید؛اینجا نیز وجود تشک بادی برای شما بسیار مهم است و موجب می شود لذت سفرتان افزون گردد.

امروزه تشک های بادی در ابعاد مختلفی در بازار تولید و عرضه می شوند و بهترین دوست افرادی هستند که از مشکلاتی همچون ضعف های عضلانی، آرتروز، دیسک کمر و سیاتیک رنج می برند می باشد.

تشک بادی را می توانید با رویه جیر و یا مخمل برای سفرهای گردشگری خود مد نظر قرار دهید و در کمپینک های شبانه خود یک خواب آرام را تجربه کنید.

این مهم را به یاد داشته باشید که از تشک چند کاره در این راستا بهره بگیرید تا در صورت فراموش کردن پمپ باد آن بتوانید با سایر پمپ های بادی فرایند به کار گیری از آن را دنبال کنید.

ارتفاع استاندار این محصول۱۷ سانت عنوان شده است و جنس تولیدی این محصول از پی وی سی ساده است.

محصولات قابل خرید تشک بادی اینتکس وان

اگر بعد از خواندن مزایا و کاربردهای فراوانی که این نوع محصولات بادی برخوردار هستند و با توجه به نیاز خود ، قصد خرید یک محصول متناسب با شرایط و محلی که قرار است از ان استفاده کنید ما برای شما چند مدل محصول تشک بادی که هم از لحاظ کیفیت و هزینه سرامد هستند را معرفی خواهیم کرد.

یکی از این موارد تشک بادی دو نفره اینتکس با پمپ و بالش می باشد. میتوانید برای آگاهی از دیگر مزایای این محصول با کارشناسان واحد فروش ما در ارتیاط بوده و هر گونه اطلاعاتی در مورد امکانات، شرایط نگهداری و نحوه سفارش دریافت نمائید.

در آینده با لیست کاملی از محصولات بادی متمایز و جدید اینتکس برای سهولت در انتخاب همراهتان خواهیم بود.

انواع تشک بادی با توجه به جنس

ساخته شده از PVC

به منظور پایین آوردن هزینه، بیشتر در نواحی کف یا کناره های تشک بادی ، از این ماده استفاده می شود.در آب خاصیت شناور شدن را دارد و ضد آب است.
حالتی شبیه به پارچه که جیر یا مخملی نامیده می شود که تقریباً مشابه با ملحفه های خانگی دارد، اما از پرز بیشتر تشکیل شده است. این افزایش پرز، خواه ناخواه در راحتی بیشتر استفاده کنندگان این محصولات ، مؤثر می باشد.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - جنس تشک بادی

 

ابعاد تشک بادی

تشک بادی معمولاً دارای طولی معادل ۲۰۰ CM که در بعضی موارد کمتر هم دیده می شود. عرض این تشک ها در یک نفره حدود یک متر و دو نفره آن دارای عرضی معادل یک متر و شصت CM می باشد.ضخامت معمول این تشک ها از عدد ۲۰ تا ۳۰ متغیر است.

آرگونومی

تشکهای بادی که از حداکثر سازگاری با اندام فرد برخوردار باشند، اصطلاحاً  آرگونومی نامیده می شوند.

 

انواع تشک بادی اینتکس وان

تشک های بادی بر اساس ساختار تفکرات مهندسی شده، طراحی و تولید شده اند. راحتی و نرمی این تشک ها را باید مرهون ساختار آن دانست.
سطوح تشک هایی که دارای ساختار آرگونومی هستند، از لطافت و نرمی بیشتر برخوردار و برای استفاده افراد مناسب ترند.
با توجه به این اصول تشک بادی در انواع متنوعی از لحاظ جنس، رنگ بندی، ابعاد و نحوه کاربری ساخته می‌شود. در بعضی موارد دارای تکیه گاهی به عنوان بالش می باشد.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - انواع تشک بادی

 

تشک بادی بزرگسال

سطح رویه این محصول، معمولاً در مدل های ساده یا موازی، و مدل طرح دار یا خوشخواب تقسیم می شود.

بافت داخلی تشک:

شیارهای داخلی که در اشکال لوزی یا دایره شبکه بندی شده و در سطح داخلی تشک وجود دارد.

طرح خوشخواب:

از این جهت خوشخواب گفته می شود که دارای بافت داخلی افزونتری نسبت به تشک های ساده می باشد.
قدرت تحمل وزن بالا را دارد. رویه آن بیشتر به صورت جیر یا مخملی می باشد.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - بزرگسال

 

تشک بادی کودکان و نوجوانان

معمولاً  دارای طولی حدود ۱۶۰ سانتی متر و عرض ۹۰ می باشد. ضخامت این تشکهای بادی حدود ۱۸ سانتی متر است.
جنس آن از PVC مخملی و دارای لطافت و نرمی زیادی است که حتی برای نوزادان نیز مناسب است.
ساختار داخلی آن به صورت ساده یا موازی می باشد. در رنگهای جذاب برای کودکان تولید می شود.
در گذشت زمان دارای کیفیت تقریباً ثابتی می باشد.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - تشک بادی کودکان

 

تشک بادی طبی

یکی از کاربردی ترین محصولات بادی موسوم به تشک بادی طبی می باشد.
تشک بادی طبی مانند تشک های دیگر بادی از جنس PVC ساخته شده است. جهت رویه آن از روکش مخملی و روکش طرح چرم استفاده می شود.

تفاوت تشکهای بادی طبی با تشک های ساده در فرم لایه های تشکیل دهنده آن است. در این تشک لایه های پرس شده بهتری وجود دارد که کمک شایان توجهی به خاصیت طبی بودن آن می کند.
یکی از مهمترین کاربرد های تشکهای بادی از نوع طبی، جنبه درمانی آن است. در بهبود بیماری های عضلانی و استخوانی استفاده از این تشک مؤثر می باشد.
برای نتیجه گیری بهتر، می توانید از محصولات مکمل با تشک بادی ، همانند تخت بادی نیز بهره ببرید.

تشک بادی چند کاره

این تشک از PVC به عنوان جنس اصلی در انواع روکش های مخملی، طرح چرم و طبی تولید می شود.
این محصول از انواع تشک های خاص بادی است. از آن گذشته از تشک می توان به عنوان تخت و مبل هم استفاده نمود.
در رنگین کمانی از رنگ ها و با کیفیتی عالی و خوش استیل تولید می شود.
در بعضی موارد به عنوان تکیه گاهی برای کمر و دست محسوب می شود. در جهت بهبود سلامتی بیماران نیز مثمر ثمر است.

تشک بادی مخصوص برای آب بازی

همان طور که از نام این محصول مشخص است ضد آب است و پس از باد شدن به راحتی بر روی آب به حالت شناور قرار می گیرد و شما می توانید با استفاده از آن در استخر خانگی خود اوقات خوشی را سپری کنید.

از پلاستیک بهم فشرده یا PVC  تشکیل شده است که باعث بالا بردن استحکام و کیفیت آن می شود.
دارای حجمی کم و در رنگ بندی شاد و طراحی جذاب تولید می شود.
بالشی متصل به تشک دارد و از آن برای شناور ماندن در دریا، دریاچه و استخر استفاده می شود.

این تشک ها با ارتفاعات متفاوتی تهیه و تولید می شوند اما سایز استاندارد تشک بادی آبی عموما ۱۵ سانتی متر است که به صورت خمیده به یک بالشتک نرم نیز مجهز است.

تشک بادی کمپینگ یا مسافرتی

جنس رویه این تشک از برزنت ساخته شده است.
ساختار داخلی آن بصورت ساده موازی در طول می باشد که موجبات پرشدن هوا  به صورت ستونی می شود.
یکی از  راه های باد نمودن آن، این است که تشک را چند دقیقه ای در هوا تکان دهیم.
برای حفظ و ایمنی تشک بادی بصورت سالمتر، از نگهداری آن در مجاورت اجسام نوک تیز و برنده باید خودداری کرد. زیرا با داخل شدن جسم نوک تیز در تشک موجبات آسیب به تشک را فراهم می آورد.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - تشک بادی مسافرتی

 

تشک بادی و راهکارهای مراقبتی

تشک بادی همانند تخت خواب بادی نیاز به مراقبت دارد تا طول عمر مفیدی داشته باشد. به شما توصیه می کنیم از برخورد اجسام نوک تیز به تشک خودداری کنید. در صورت آسیب دیدن تشک می توانید از چسب های مخصوصی که در این راستا تهیه و تولید شده است بهره بگیرید. اگر به صورت دو نفره می خواهید از تشک بادی استفاده کنید بهتر است از مدل های دو نفره آن ( تشک بادی دو نفره اینتکس ) کمک بگیرید.

 

فروشگاه اینتکس وان – تشک بادی - تشک بادی، آسایش و راحتی در همه جا (اینتکس وان) - تشک دو نفره

 

تشک بادی مخصوص برای خردسالان را تهیه کنید تا در صورت بازی کردن بیش از حد بر روی تشک به دلیل نوع طراحی مانع از دفرمه شدن تشک های باید خود شوید. تشک های باید از نوزاد تا بزرگ سال قابلیت انتخاب دارد پس برای هر رنج سنی می توانید تشک ایده الی را انتخاب کنید.

ارتفاع تشک را بر اساس نیاز خود می توانید انتخاب کنید حداقل ۱۷ و حداکثر ۲۵ سانتی متر برای ارتفاع این تشک ها در پرسه ساخت مد نظر قرار داده می شود. دو نمونه ساده و موج دار نیز برای راحتی و آرامش بیشتر شما در نظر گرفته شده است. با مراجعه به وب سایت ما می توانید از سایر محصولات باید ما دیدن فرماید.

 

پمپ باد در تشک

یکی از اساسی ترین راهبرد های بکار انداختن وسایل بادی از جمله تشک، پمپ باد است.
پمپ باد در سه نوع زیر وجود دارد.

 • پمپ باد برقی
 • پمپ باد دستی
 • پمپ باد پدالی

پمپ های برقی از سریعترین و مناسب ترین نوع پمپ های باد می باشند. آنها مدت زمان کمتری برای باد کردن وسایل بادی  صرف می کنند. با داشتن سوزن مخصوص در داخل دریچه خروجی این لوازم، می توان بوسیله پمپ آنها را باد نمود.
با توجه به تمامی نکات مربوط به تشک بادی ، این محصول برای راحتی و استفاده سریع در مواقع خاص تعبیه شده است .

شرکت فروشگاهی اینتکس وان،ارائه دهنده انواع محصولات تخت بادی طبق جدیدترین محصولات و بروزترین امکانات برای کاربران و مشتریان عزیز می باشد.
علاوه بر موارد بالا ، محصولات استخر بادی ، قایق بادی ، چادر مسافرتی نیز در زمره محصولات قابل فروش این شرکت می باشد.

اینتکس وان ( نمایندگی اینتکس ) - تشک بادی دو نفره - کد 32
اینتکس وان ( نمایندگی اینتکس ) - تشک بادی دو نفره اینتکس - کد 8
اینتکس وان ( نمایندگی اینتکس ) - تشک بادی یک نفره اینتکس - کد 7
اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

بالا

X